Back

 

הזמנה ותנאים כלליים

 

ביצוע הזמנה:

את ההזמנה ניתן לבצע בטלפון, בפקס, או בדוא"ל, באמצעות פניה אל:

עוזי שיש, מנהל רילקס

טל. נייד: 0544-764962

נוסף: 09-9503175

פקס: 09-9583638

דוא"ל: uzi@relax.co.il

 

פנייתכם תטופל במהירות. אישור ההזמנה כפוף לזמינות הבית/יחידת הדיור ולאישור הספק בחו"ל.

 

דמי קדימה:

עם קבלת אישור ההזמנה, עליכם לשלם דמי קדימה בסך 20% ממחיר השירות.

יתרת התשלום תועבר אלינו עד ל-30 יום ממועד הכניסה לבית/ליחידת הדיור.

 

שובר:

שובר (אותו יש להציג בעת ההגעה למקום) יינתן ו/או יישלח ע"י רילקס תיירות באמצעות דוא"ל או פקס, מספר ימים לפני היציאה לחו"ל.

בכל מקרה, הנפקת שובר מותנית בתשלום מלא עבור השירות.

מפה של האזור הקרוב לבית והנחיות בשפה האנגלית כיצד להגיע ליעד, ניתן למצוא באתר האינטרנט שלנו תחת הכותרת "How to get there" .

 

זמן הגעה ועזיבה:

ככלל, השהייה בכל הבתים מסוג זה באיטליה היא משבת לשבת. ההגעה היא בין השעות 15:00 -  17:00 ,והעזיבה לא יאוחר מ- 10:00 בבוקר.

במקרה הצורך להגעה במועד שונה, חובה לתאם זאת מראש ולקבל אישור לכך או ממשרדנו או מהספק באיטליה אשר פרטיו מופיעים בשובר.

נוסע המאחר חלה עליו חובת הודעה על האיחור, לספק המקומי או למס' הטלפון המופיע בהוראות ההגעה המוצגות באתרנו באינטרנט. אין באפשרותינו להבטיח כניסה לבית באותו יום במקרה של איחור.

 

דמי ביטול הזמנת הבית/יחידת הדיור:

דמי הביטול מפורטים להלן, בהתאם לתקנון התאחדות בתי המלון והטירות באיזור טוסקנה. אנא קרא בעיון, בטרם תבצע ההזמנה.

עבור ביטול בתקופה שבין 59 – 30 יום טרם מועד הכניסה-  20% משווי העיסקה.

עבור ביטול בתקופה שבין 29 – 15 יום טרם מועד הכניסה – 40% משווי העיסקה.

עבור ביטול בתקופה שבין 14 – 9 ימים טרם מועד הכניסה – 60% משווי העיסקה.

עבור ביטול בתקופה שבין 8 – 4 ימים טרם מועד הכניסה – 80% משווי העיסקה.

עבור ביטול בתקופה עד 3 ימים 90% משווי העיסקה.

מעבר לזה יחול חיוב מלא.

            

תנאים כלליים:

רילקס תיירות פועלת בשיתוף וע"י חברת דיזנהויז רמת השרון בע"מ, שהיא סוכנות נסיעות, המזמינה עבורכם שירותים, המסופקים על ידי ספקי תיירות שונים, לרבות סיטונאי תיירות, בתי מלון , בתי דירות, חברות תעופה והשכרת רכב (להלן "ספקים") וזאת בכפוף לזמינותם ובהתאם למידע הנמסר מהספקים. האחריות הבלעדית לביצוע השירותים בפועל היא על הספק בלבד. בקשות מיוחדות בכל הנוגע לבית/דירה ו/או לבית המלון ו/או למוביל האווירי ו/או השכרת הרכב, מועברות על ידינו לספק הרלבנטי, אך אלו בגדר בקשה בלבד. בכל מקרה שמתגלה תקלה ו/או אי התאמה יש לפנות מידית במישרין או באמצעותינו לספק השירותים.

טיסות -  פרטיהן אינם סופיים ועשויים להשתנות לרבות מבחינת מועדיהם, מסלולם ופרטי ספק/חברת התעופה. האחריות לעיכובים, שינויים, ביטולים, אובדן/עיכוב כבודה הינה עפ"י כל דין על המוביל האווירי. תשומת הלב , מופנית לפרטי הטיסה שעודכנו בכרטיס הטיסה ולתנאים הכלליים בכרטיס והם מחייבים את חברות התעופה/ הספק.

בתים/יחידות דיור באיטליה -  האחריות על שיבוץ האורחים בבתים או הדירות ו/או תקינותם של המתקנים ו/או השירות, לרבות מערכת מיזוג האוויר (באם קיימת), בריכת השחייה וציוד המטבח, הינה על הספק המקומי בחו"ל. במקרה של רישום יתר ,לספק המקומי הזכות להעביר את הנוסע/הלקוח לבית חלופי ברמה דומה, בהתאם לתנאים של ספק השירותים. דירוג הבתים/יחידות הדיור הוא בהתאם לדווח של משרד התיירות האיטלקי באזור טוסקנה ואומבריה. זמני הכניסה והיציאה מן הבתים הם אך ורק עפ"י המצויין לעיל תחת "זמן הגעה ועזיבה". בהזמנת חדר לשלושה , נהוג להכניס מיטה שלישית לחדר זוגי, שהיא בדרך כלל ספה נפתחת, או ביחידת דיור לשלושה או ארבעה ייתכנו מקרים כי חדר המגורים השני הינו חדר האורחים שבו ספה נפתחת לשניים. קרא בעיון את פרטי ה"מידע חיוני" המוםיע באתרנו ואת תאור הנכס ומבנה יחידת המגורים, בטרם תבצע הזמנה.וראה אם הם מתאימים לצרכיך.

השכרת רכב - באחריות השוכר לעדכן את חברתנו אם גילו נמוך מ 25, כמו כן , על המדינות בהם יבחר לבקר במסגרת נסיעה זו. על השוכר (הרשום בשובר) להצטייד בכרטיס אשראי בינ"ל בתוקף על שמו, וברשיון נהיגה ישראלי ביחד עם רשיון נהיגה בינ"ל, כשהם תקפים ופרטיהם זהים.

דרכון - באחריות הנוסעים (כולל קטינים ), להצטייד בדרכון ישראלי בתוקף לשישה חודשים לפחות מיום החזרה ארצה ובאשרות כניסה (ויזות) מתאימות, וכן לציין בפני חברתנו אם ברשותו דרכון שאינו ישראלי. הכניסה למדינות השונות הינה בהתאם לזהות הנכנס ודין המדינה עשוי להשתנות מעת לעת. הטיפול בדרכון, אשרות וכיוצא בזה הינו באחריות הנוסע בלבד.

דמי ביטול -  ביטול ההזמנה שייעשה מעת ביצוע ההזמנה לרבות כל אי התייצבות לטיסה וכד' יגררו חיוב בדמי ביטול. דמי הביטול בקשר להזמנת בתי הנופש באיטליה מפורטים לעיל תחת הסעיף "דמי ביטול הזמנת הבית/יחידת הדיור".

דמי הביטול לשאר השירותים הם כפי שנקבעו בתנאי ספקי השירותים/חברות התעופה/השכרת הרכב וכו'.

ביטוח -  לתשומת לבך עליך לדאוג לביטוח מתאים , מקיף ונרחב לפי צרכיך, לרבות ביטוח אישי ומטען.

החזרים -  אין החזר בגין שירותים או חלקי שירותים שלא נוצלו בחו"ל, אלא אם פעלתם בהתאם להנחיות הספק המופיעות על גבי השובר/כריכת השובר. בכל מקרה החזרים יינתנו, אם בכלל, על ידי ספקי השירותים. ביצוע ההחזר יושהה עד קבלת החזר מהספקים.

מספר הזמנה -  הינו למטרת עריכת בירורים בלבד ואינו מהווה ו/או יוצר לכשעצמו כל חבות מצד החברה, אלא בהתאם לתנאי ההזמנה שפורטו לעיל. על הנוסע לבדוק את חומר הנסיעה מיד עם קבלתו מסוכן הנסיעות, ולוודא כי כל המסמכים הרלבנטיים בידיו, ובכלל זה כי הפרטים הרשומים בהם תואמים את ההזמנה.

 

 

שרותי התיירות מופעלים בשיתוף וע"י סוכנות הנסיעות דיזנהויז רמת השרון בע"מ

 

רילקס תיירות, סוקולוב 46 רמת השרון. טל' 09-9503175, נייד 054-4764962, פקס 09-9583638

email: info@relax.co.il